logo.gif (5417 bytes)

log_1.gif (390 bytes)

| Strona główna | Nasza oferta | Lokalizacja | Atrakcje | Foto galeria | Dodaj do ulubionych |


Stowarzyszenie Kwaterodawców
MIASTA I GMINY ZWIERZYNIEC

22 - 470 Zwierzyniec
ul.Słowackiego 2
Tel. kom: 0668 840 003


PRZYJAZD DO NAS TO DOBRA DECYZJA
Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu
w naszych gospodarstwach agroturystycznych
Kontakt e-mail: zokir@poczta.onet.pl
Nasz adres: www.wakacje.agro.pl/roztocze


Stowarzyszenie Kwaterodawców Miasta i Gminy Zwierzyniec powstało w 1997 roku, dysponuje ponad 250 miejscami noclegowymi.

Miasto i Gmina Zwierzyniec położona jest w województwie lubelskim na terenie Roztocza Srodkowego. Lasy zajmuja 66% gminy i w wiekszości należą do Roztoczańskiego Parku Narodowego. W Zwierzyńcu znajduje sie Dyrekcja RPN oraz Ośrodek Edukacyjno-Muzealny, gdzie najlepiej rozpocząć zwiedzanie Parku. Przez gminę prowadzi 5 szlaków turystycznych, 3 ścieżki spacerowe oraz trasa rowerowa.

Zwierzyniec - dawna "stolica" Ordynacji Zamojskiej, bogata w cenne zabytki i zieleń, od 100 lat stanowi liczący się ośrodek turystyczny. Miejscowość i okolica oferują ok. 700 miejsc noclegowych w ośrodkach wypoczynkowych, kwaterach prywatnych i agroturystycznych oraz na polach biwakowych. Równie bogata jest oferta gastronomiczna. Amatorzy wypoczynku nad wodą mają do dyspozycji stawy "Echo", zalew w Rudce oraz rzekę Wieprz.

Zwierzyniec ma doskonałe połączenia drogowe i kolejowe z regionem i resztą kraju. Stanowi on dogodny punkt wypadowy dla wycieczek po Roztoczu.

Wypoczynek w naszych gospodarstwach agroturystycznych, znanych z gościnności i solidności przyniesie na pewno Państwu dużo zadowolenia. Nasze okolice są atrakcyjne przez cały rok.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  

Agro Katalog WWW

Inne Stowarzyszenia zobacz


2002 - 2006