Góry Świętokrzyskie - Agroturystyka - Chmielnik - Śladków Mały - Borowiec - Wakacje - Kieleckie
www.wakacje.agro.pl/borowiec
+obiekt Mapa Atrakcje Nasza oferta Strona glowna

randOferty(100,4,2); foreach($ofertylos as $oferta){ $str.="

$oferta[miasto]
Ilość miejsc: $oferta[nocleg]
Cena od $oferta[cena_min] zł
więcej >>

"; } echo $str; ?>


POTRAFIMY SPROSTAĆ OCZEKIWANIOM NASZYCH GOŚCI
Zapraszamy Państwa
do spędzenia urlopu w gospodarstwach agroturystycznych
w gminie Chmielnik.Nasze stowarzyszenie skupia kwaterodawców oferujących wypoczynek nad licznymi stawami hodowlanymi w Śladkowie Małym, Grabowcu, Minostowicach. Gospodarstwom dodaje uroku ich urokliwe położenie wśród licznych łąk, lasów i malowniczych luster wody z bogactwem niczym nie skażonej natury, a nade wszystko niezwykła gościnność właścicieli gospodarstw oferujących wysoki standard bardzo dobrze wyposażonych pokoi, wsapniałą kuchnię, różnorodne formy wypoczynku, począwszy od wędkowania, spacerów, kończąć biesiadą przy ognisku. Nasze gospodarstwa posiadają długoletnie doświadczenie w prowadzenieu tej formy wypoczynku.

W naszych stawach żyjące różne gatunki ryb zachęcają do spożywania tak zalecanych dziś przez lekarzy potraw. Nie tyko wędkarze znajdą tu raj dla siebie. Na stawach wyznaczone zostały kąpieliska, można także popływać kajakiem bądź łodzią.

Ponadto przygotowaliśmy place zabaw i mini boisko sportowe, aby dzieci miały dużą frajdę podczas pobytu u nas. Zażywając swobody, obserwując zarazem przyrodę mogą wkroczyć na podwórze z ptactwem domowym, do ogrodu, na łąkę gdzie zwierzęta "rozmawiają" z wielobarwnym kobiercem kwiatów, do lasu by poznać zapach i smak leśnych owoców. Ta praktyczna edukacja odbywać się będzie w pięknych krajobrazach Gór Świętokrzyskich i Ponidzia, tak cudnie opisywanych na kartach literackich utworów Stefana Żeromskiego i Adolfa Dygasińskiego.

Wszystkich doceniających walory wypoczynkowe gminy Chmielnk zapraszamy na ścieżkę rowerową łącząca nasze gospodarstwa ze stolicą Gór Świętokrzyskich Kielcami.

Życzę przyjemnego wypoczynku.
Prezes Stowarzyszenia

Śladków Mały
to pierwsza w Polsce wioska agroturystyczna, wybrana i doposażona przez Unię Europejską! Położona jest wśród łąk i lasów, w dolinie rzeki Sanicy na Ponidziu. Leży on przy trasie Kielce - Tarnów, w pobliżu Chmielnika z układem urbanistycznym z XVI-XIX w. i zespołem bożnicy z około 1630 r. oraz 12 kilometrów na północ od znanego uzdrowiska Busko - Zdrój. Dzięki pięknemu położeniu, jest miejscem wypoczynku dla mieszkańców miast pragnących odpocząć na łonie przyrody. Liczne stawy (35 ha lustra wody) pełne ryb i plaża z urządzeniami rekreacyjnymi, rzeki gdzie nawet raki spotkać można, to atrakcje dla wędkarzy i amatorów kąpieli.Nasze kwatery to doskonałe bazy wypadowe w najciekawsze miejsca przepięknej
ZIEMI
ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Agroturystyczne Stowarzyszenie
Hodowców Ryb "Borowiec"
z siedzibą w Śladkowie Małym
26-020 Chmielnik, Śladków Mały 98
Copyright by www.wakacje.agro.pl
2000 - 2004