Lubuskie - Agroturystyka - Stowarzyszenie - Wakacje - Wczasy na wsi - Ziemia Lubuska
www.wakacje.agro.pl/ziemialubuska
+obiekt Nasza oferta Strona glowna


Gębice
Ilość miejsc: 12
Cena od 30 zł
więcej >>


Letnica
Ilość miejsc: 17
Cena od 30 zł
więcej >>


Żarki Wielkie
Ilość miejsc: 00
Cena od 35 zł
więcej >>


Strużka
Ilość miejsc: 17
Cena od 40 zł
więcej >>Ziemia Lubuska !!!

Zapraszamy wszystkich spragnionych czystego powietrza i ciszy, obfitego grzybobrania i bogatych łowisk rybnych. Nasze Stowarzyszenie obejmuje swoim działaniem teren dawnego województwa zielonogórskiego. Naszymi atutami są wspaniałe żywiczne lasy sosnowe i liczne czyste i bogate w ryby jeziora.

Nie brak u nas gospodarstw oferujących jazdy konne, zajęcia kształcące, kreatywne, plastyczne, zielone szkoły, kolonie i zimowiska, przejażdżki, kuligi, prace polowe, wycieczki w ciekawe miejsca, których nie brak w okolicy. Pobyt w naszych gospodarstwach pozostawia Gościom niezapomniane wrażenia i powoduje, że bardzo wielu z nich wraca do nas przez wiele lat. Atutem wielu gospodarstw jest kuchnia - potrawy serwowane Gościom sprawiają, że kuchnia wiejska staje się ich ulubioną kuchnią.

Bliskość sąsiednich Niemiec jest dodatkowym atutem naszych gospodarstw - po stronie niemieckiej jest wiele atrakcji, można wybrać się na wycieczkę do przygranicznych miast i do niedalekiego (około 150 km) Berlina. Nasze gospodarstwa oferują dobre warunki bytowe, pyszną kuchnię i wiele atrakcyjnych form spędzania czasu. Z nami nie będziecie się nudzić!

Życzę przyjemnego wypoczynku.
Dziękuję za zainteresowanie się naszą ofertą.
Prezes Stowarzyszenia

k_z1.gif (35 bytes)

Stowarzyszenie jest dobrowolnym, samorządowym i trwałym zrzeszeniem społeczności wiejskiej oraz osób świadczących usługi na rzecz rozwoju wsi i rolnictwa. Ma charakter niezarobkowy.Nasze jezioraWypoczywaj aktywnieKontakt z ...Podczas pracLubuskie Stowarzyszenie
Gospodarstw Agroturystycznych
Prezes tel. 0501 774 502

Wszelkie prawa zastrzeżone
2000 - 2007