Rozmiar: 2109 bajtów

Agroturystyka Mazury - Dom nad Krzywym

Adres: Gospodarstwo agroturystyczne, Domek, dom letniskowy
Marcin Sroczyński
19 - 335 Krzywe
Krzywe, gm. Prostki
Krzywe 30
Telefon: +48 508 087 551
Województwo: warmińsko-mazurskie
Region: jeziora i rzeki
E-mail: biuro@domnadkrzywym.pl
Strona WWW: http://www.domnadkrzywym.pl
Okres dostępności: całoroczny
Ilość miejsc: 18
k_pom1.gif (35 bytes)
Cennik: min 35 zł, max 65 zł
Budynek przewidziany do zakwaterowania 18 osób, z możliwością ustawienia dostawek w niektórych pokojach.
Wynajęcie całego domu od 4500 zł/tydzień.
Pokój z łazienką 160 zł/tydzień.
Pokój z łazienką wspólna 130 zł/dzień.
Dzieci do 2 lat bezpłatnie.
Dzieci do 11 lat zniżka.
1 osoba za dzień od 35 zł.

możliwośc zabrania zwierząt grill ognisko parking ogólnodostępna kuchnia miejsce na namioty ogólnodostępna lodówka WC do wyłącznej dyspozycji WC ogólnodostępne prysznic do wyłącznej dyspozycji prysznice ogólnodostępne wanna plac zabaw TV satelitarna dostęp do TV możliwość pożyczenia łodzi możliwość prania i prasowania rowery na miejscu badminton tenis stołowy

Noclegi, agroturystyka na Mazurach. Piętrowy dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Krzywego, zlokalizowany między jeziorami Krzywym (100m) i Rajgrodzkim (800m). Położony na 2 hektarowej działce na samym skraju wsi. Cisza i spokój tego miejsca zapewniają dobry wypoczynek w każdej z pięciu sypialni.

Wspólna kuchnia, jadalnia, pralnia, salon, dwa wielkie tarasy (dolny i górny), grill i kominek zewnętrzny, 3 pokoje 4 osobowe z łazienkami, pokój 4 osobowy i 2 osoby ze wspólną łazienką. Możliwość zwiększenia ilości miejsc noclegowych o dostawki i łóżeczko dziecięce.

Gospodarstwo składa się z dwóch budynków, w tym jednego gościnnego położonych na 2 hektarowej działce. Całość 15 hektarowego gospodarstwa położona jest na uboczu, na styku dwóch jezior. Rewelacyjne tereny do pieszych i rowerowych wędrówek. Dostęp do jeziora Rajgrodzkiego gwarantuje możliwość długich spływów kajakowych oraz możliwość żeglowania.

Dla dzieci huśtawki, piaskownica, trampolina, badminton, speedminton, piłki i wiele innych atrakcji. Do wypożyczenia projektor z ekranem, gry planszowe i książki oraz symulator jazdy WRC z modułem ruchu.

W bezpośredniej okolicy dwa kompleksy leśne obfitujące w grzyby i jagody. Na miejscu możliwość wypożyczenia kajaków, roweru wodnego, łodzi wędkarskiej oraz rowerów i quadów. W niedalekim Rajgrodzie zlokalizowany jest port z wypożyczalnią jachtów, a w porze zimowej bojerów.


Dla osób potrzebujących połączenia z cywilizacją dostęp do WiFi LTE.

Posesji strzegą dwa koty Czarnula i Kacper.

Budynek oddany do użytkowania w czerwcu 2015 roku. Cały czas będziemy starali się zwiększać ilość atrakcji. Obecnie przygotowujemy 24 metrowy pomost, saunę, boisko do siatkówki i koszykówki.

Dlaczego warto do nas przyjechać:
Położenie między dwoma jeziorami, na obrzeżu wsi (kolonii) gwarantuje ciszę i spokój. W bezpośredniej okolicy brak ośrodków wypoczynkowych, gospodarstwa agroturystycznych i obiektów ogólnie dostępnych.
W odległości do 5 minut pieszo zlokalizowane są dwa kompleksy leśne, obfite w jagody i grzyby. Rewelacyjne tereny do wędrówek pieszych i wycieczek rowerowych.
Z racji położenia w bezpośrednim kompleksie jezior rajgrodzkich gwarantujemy możliwość spływów kajakowych (na naszych kajakach) oraz możliwość wypożyczenia jachtów (zimą bojerów) w porcie Rajgród.


Atrakcje w pobliżu:

Bezpośrednie sąsiedztwo Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Niedaleki Ełk gwarantuje liczne atrakcje w tym Ełcką Kolej Wąskotorową.
Do portu w Augustowie jest pok 40 minut jazdy, a to gwarantuje możliwość zapoznania się z całym pojezierzem augustowskim.


Pomocne informacje:
wyciąg narciarski - 60 km
las - 800m
najbliższa restauracja - 13 km
dworzec kolejowy - 15 km
dworzec autobusowy - 13 km
sklep spożywczy - 800m
Region geograficzny - Mazury
Miasta i miejscowości w pobliżu - Ełk, Rajgród, Augustów
Atrakcyjne jeziora w pobliżu obiektu (do 3km) - Krzywe, Rajgrodzkie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Województwo warmińsko-mazurskie


 

Rozmiar: 2109 bajtów