Agroturystyka - noclegi, pokoje

    Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki
AGROTURYSTYKA
PORADNIK KWATERODAWCY

Strona w przygotowaniu
  Jak zacząć ...
 
EKOTURYSTYKA


ECEAT
Poland

oferuje Państwu to co na polskiej wsi unikalne i ...
Urlop u ekorolnioków to lekarstwo na stres i zmęczenie.  więcej...
 

RÓŻNOŚCI

» Wędkarstwo
  Wędkarstwo bałtyckie

USŁUGI

Strony w przygotowaniu
  Konta e-mail
  Reklama
 

 
Najskuteczniejsza
reklama obiektów agroturystycznych

SERWIS
WWW.WAKACJE.AGRO.PL

Nasze adresy:
www.ekowakacje.pl
www.agrowakacje.pl
www.lato.turystyka.pl

   
Szukaj w newsach:

Szkolenie Zawodowe 19-22 maja oraz 23-27 czerwca 2003
Wysłano: 2003-05-09


Firma ABC Poland Sp. z o.o. zaprasza rolników lub członków ich rodzin do udziału w SZKOLENIACH ZAWODOWYCH z tematu: "Różnicowanie produkcji rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem obszarów o trudnych warunkach rolniczych oraz unikatowych walorach przyrodniczych - SAPARD PL-6-06/00'.

Oferta skierowana jest do rolników z terenu całego kraju w tym również do rolników z województwa dolnośląskiego. Szkolenia mają umożliwić znalezienie źródeł dodatkowego dochodu z działalności rolniczej poza konwencjonalnym rolnictwem. Działania takie są wspierane w ramach schematu 2.3 Programu SAPARD.

Szkolenie będzie składało się z dwóch sesji szkoleniowych: czterodniowej i pięciodniowej. Sesje szkoleniowe planowane są w terminie 19-22 maja oraz 23-27 czerwca 2003 roku. Szkolenie odbędzie się w Krzydlinie Małej na terenie Domu Rekolekcyjnego Misjonarzy Klaretynów k/Wołowa. Pierwsza sesja będzie obejmowała 2 bloki tematyczne (każdy po 2 dni): rolnictwo ekologiczne oraz przetwórstwo, konserwację i uszlachetnianie płodów rolnych. Druga, kolejne 2 bloki tematyczne: niekonwencjonalne rodzaje produkcji rolniczej oraz zarządzanie gospodarstwem i rachunkowość oraz piątego dnia wizytę w terenie, w gospodarstwie rolnym dywersyfikującym swoją produkcję.

Szkolenia będą prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów z zakresu: niekonwencjonalnej produkcji rolniczej, przetwórstwa i przygotowania do sprzedaży płodów rolnych, programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego oraz rachunkowości, finansów i zarządzania nowoczesnym gospodarstwem.

Spośród wszystkich uczestników szkoleń, wyłoniona zostanie grupa 80 osób, które wezmą udział w wyjeździe studyjnym do krajów Unii Europejskiej. Udział w szkoleniach oraz wyjeździe studyjnym będzie dla uczestników bezpłatny.

W szkoleniu może wziąć udział rolnik lub członek jego rodziny spełniający następujące kryteria: wiek do 50 lat, posiadający wykształcenie rolnicze na poziomie co najmniej średnim lub na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej i z co najmniej trzyletnim stażem w samodzielnym prowadzeniu gospodarstwa, lub wykształcenie podstawowe lub zasadnicze o kierunku innym niż rolnicze i co najmniej 10 letni staż w samodzielnym prowadzeniu gospodarstwa.


Kandydaci będą kwalifikowani według kolejności zgłoszeń i limitu miejsc przyznanych na dane województwo zgodnie z założeniami Programu SAPARD.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wysłanie faxem lub pocztą wypełnionego formularza zgłoszeniowego (wraz z wymaganymi załącznikami), który jest dostępny w biurze ABC Poland i na stronie internetowej www.abcpoland.com.pl (zakładka "aktualności").ADRES BIURA PROJEKTU
ABC Poland Sp z o.o.
ul. Niedźwiedzia 14a
02-737 Warszawa
tel: 22 847-88-12 do 15
fax: 22 847-65-22
email: 399@abcpoland.com.pl


wróć do poprzedniej | przygotuj do wydruku przygotuj do wydruku | poleć znajomym poleć znajomym

komentarze: [ dodaj ]

O nas | Reklama | Napisz lub zadzwoń  
Jastrzębia Góra  Wakacje nad morzem  Agrowakacje  hotele Poznań  ECEAT  agroturystyka  Kaszuby 
  tel. (58) 7745754 


Wszelkie prawa zastrzeżone
2000 - 2018