Agroturystyka - noclegi, pokoje

    Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki
AGROTURYSTYKA
PORADNIK KWATERODAWCY

Strona w przygotowaniu
  Jak zacząć ...
 
EKOTURYSTYKA


ECEAT
Poland

oferuje Państwu to co na polskiej wsi unikalne i ...
Urlop u ekorolnioków to lekarstwo na stres i zmęczenie.  więcej...
 

RÓŻNOŚCI

» Wędkarstwo
  Wędkarstwo bałtyckie

USŁUGI

Strony w przygotowaniu
  Konta e-mail
  Reklama
 

 
Najskuteczniejsza
reklama obiektów agroturystycznych

SERWIS
WWW.WAKACJE.AGRO.PL

Nasze adresy:
www.ekowakacje.pl
www.agrowakacje.pl
www.lato.turystyka.pl

   
Szukaj w newsach:

Malopolska Giełda Agroturystyczna - Kraków 2001
Wysłano: 2001-04-29W dniach 21 i 22.04.32001 r. w Krakowie - odbywała się Krajowa Giełda Agroturystyczna. Po raz pierwszy uczestniczyło w niej Agroturystyczne Towarzystwo Nadmorskie Ziemi Puckiej , RZDR Puck oraz Serwis Agroturystyczny www.wakacje.agro.pl

W dniach 21 i 22.04.32001 r. w Krakowie - odbywała się Krajowa Giełda Agroturystyczna. Po raz pierwszy uczestniczyło w niej Agroturystyczne Towarzystwo Nadmorskie Ziemi Puckiej , RZDR Puck i Firma Handlowo - Usługowa "Angelika" z Władysławowa (SERWIS www.wakacje.agro.pl)

Zdecydowaliśmy się wyjechać w 4-osobowym składzie plus zespół kaszubski, aby zareklamować uroki Ziemi Puckiej. Chociaż podróż była męcząca, nie żałujemy tego - a wręcz stwierdzamy, że jest to dobry sposób reklamy i zdobywania wczasowiczów do naszych gospodarstw i kwater agroturystycznych.

Na wspólnym stoisku, które dzieliliśmy z Sulęczynem rozdawaliśmy zainteresowanym: katalogi, foldery, broszury, widokówki, itd. Prezentowaliśmy prace naszych twórców ludowych i częstowaliśmy gości sękaczem, rybami oraz chlebem ze smalcem.

Nasz zespół kaszubski - pomimo, iż nie był wcześniej zgłoszony do występów cieszył się dużym powodzeniem. Organizatorzy giełdy zapraszali go często na scenę główną. Widocznie przypadł wszystkim do gustu. Wraz z zespołem góralskim przygrywał na uroczystym zakończeniu Targów.

Nie doszłoby zapewne do tego, gdyby nie przychylność i wsparcie Zarządu oraz Wójta Gminy Puck - którzy zaopatrzyli nas w niezbędne materiały i sfinansowali przejazd 7-osobowej grupy. Dziękujemy im za to.


W Targach uczestniczyło m. innymi : Slovieńskie Zdrozozenie, Polska Federacja Turystyki Wiejskiej - UG Rytro z którym nasza Gmina Puck jest zaprzyjaźniona, Stowarzyszenia Agroturystyczne: Śladkowskie, Luboczyca, Nowosądeckie, Małopolskie w Suchej Beskidzkiej, Słupskie "Pomorzanie", Warmińsko-Mazurskie, Ziemi Nyskiej i Wieruchowskiej, Sulęczyno i Puck.MODR Kraków, WODR Boguchwała, Gmina Myślenica, Nowy Sącz, UG Lubień itd. Wielu twórców ludowych i artystów.


Interesujące oferty i ciekawi ludzie prezentowali to co najlepsze w ich okolicach i to czym można zachęcić każdego turystę. Prezentowano kuchnie regionalne z poszczególnych zakątków kraju i rękodzieło twórców ludowych. Na scenie występowały zespoły folklorystyczne, a w wyznaczonych pomieszczeniach odbywały się seminaria i warsztaty agroturystyczne.

Chociaż podróż była dość długa i męcząca nie opuszczały nas humory,
bo przecież zrobiliśmy to z myślą o innych.

RENATA REDLIN
Rejonowy Zespół Doradztwa Rolniczego
W PUCKUwróć do poprzedniej | przygotuj do wydruku przygotuj do wydruku | poleć znajomym poleć znajomym

komentarze: [ dodaj ]

O nas | Reklama | Napisz lub zadzwoń  
Jastrzębia Góra  Wakacje nad morzem  Agrowakacje  hotele Poznań  ECEAT  agroturystyka  Kaszuby 
  tel. (58) 7745754 


Wszelkie prawa zastrzeżone
2000 - 2018