Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 17929 -- Odpowiedzi : 52 -- Strona : 1 2 3 4
Wysłany Biznes Plan Gospodarstwa Agroturystycznego
08-08-2018
FIFOCapitals@gmail.com
Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....
30-07-2018
Luis Root
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych i otrzymał pożyczkę w wysokości 80 000,00 dolarów, został mu przyznany przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z More Loan Company via (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +2349035555247
24-07-2018
Magicmod
Profesjonalna strona internetowa w twoim zasięgu !PROMOCJA MagicMod.pl

Witam serdecznie solidnie,szybko wykonam strone internetowa.Na życzenie klienta możliwość realizacji przez serwis Allegro
Kontakt admin@magicmod.pl telefon:884 663 858 / MagicMod.pl

Zapraszam do kontaktu oraz do skorzystania z mojej oferty gwarantuje 100% zadowolenia oraz satysfakcji !
23-06-2018
Najlepsza na świecie firma oferująca pożyczki
Cześć...

Drogi aplikantu, jestem Mr.Favour Melody World Best Loan Offer Company LTD .. Jesteśmy międzynarodową firmą pożyczkową. To okazja finansowa na wyciągnięcie ręki Zapewniamy pożyczki biznesowe i osobiste itp., O ile dotyczą one pomocy finansowej. Jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni. I współpracujący finansista dla nieruchomości i wszelkie rodzaje finansowania biznesowego Złóż wniosek już dzisiaj, a otrzymasz od nas pożyczkę.

Złóż wniosek teraz o bardzo niskie oprocentowanie 2% pożyczki!

* Oferujemy pożyczkę w EURO I DOLLAR
* Pożycz od 5000 USD do 90 000 000 USD
* Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić.
* Elastyczne warunki kredytu.
* To świat szczęścia z nami przywracać tę radość, ubiegając się o pożyczkę z nami dzisiaj ...

Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji .. ( favourworldbest990@outlook.com ) LUB SMS US TERAZ +1518 621 2700

Napisz do nas już teraz: favourworldbest990@outlook.com
Call / Sms: +1518 621 2700

Nadawanie światu znaczenia.

Pozdrowienia.

Najlepsza na świecie firma oferująca pożyczki
11-06-2018
Ryan Jeremy
Jestem bardzo wdzięczny korporacji finansującej Pierwszą Wolność za pomoc w uzyskaniu pożyczki w wysokości 250 000,00 USD za pośrednictwem doradcy kredytowego Raymonda Dylana, jestem ci wdzięczny za wszystko. moje życie się zmieniło, moje finanse uregulowane, mam teraz firmę, której używam w opiece nad moją rodziną. Jestem ci bardzo wdzięczny, Raymond i niech Cię Bóg błogosławi. Możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania pomocy finansowej za pośrednictwem poczty e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com), aby uzyskać pomoc finansową, jeśli są zainteresowani
18-05-2018
Sonia Wilfred
Jestem z Houston Texas, United State, jestem tutaj, aby świadczyć o tym, jak mam moją pożyczkę z James Peterson World kredyty usług finansowych {(petersonworldloans@outlook.com)} po i stosowane dwa razy z różnych kredytodawców pożyczki, którzy twierdzili, że kredytodawców, myślałem, że ich pożyczki było prawdziwe i stosowane, ale nigdy nie dał mi pożyczki, aż mój przyjaciel wprowadzają mnie do James Peterson świat pożyczek usług finansowych, który obiecał mi pomóc z pożyczki mojego pragnienia, a on naprawdę nie jak obiecał bez żadnych form zwłoki , Miałem wątpliwości, ale nigdy nie ogarniam wierzyć. Nigdy nie myślałem, że nadal są wiarygodne kredytodawców pożyczki, dopóki nie spotkałem James Peterson, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców tam, ale chciałbym poinformować, szukasz wiarygodnego kredytu pożyczkodawcy skontaktować James Peterson świat pożyczek usług finansowych, są one opiekuńczy i zrozumienia. Nie wiem, czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki lub chcesz finansowania dla projektów, prosimy o kontakt James Peterson świat pożyczek usługi finansowe dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej (petersonworldloans@outlook.com)
10-05-2018
dennis mark j
Złóż wniosek o pożyczkę szybką decyzją z dolarów do banków teraz i
zorganizuj swoje pieniądze w dwie minuty za odebranie nas lub wysłanie
e-mail do dennismarkjloanprovissionltd@gmail.com
Drogi Kliencie
Czy szukasz szybkiej gotówki w ciągu 48 godzin
witamy w Dennis Mark J, firmie pożyczkowej. oferujemy pożyczki dla osób w
zły kredyt, student szukający pomocy finansowej i cel
pożyczka jako
1: House Loan,
2: Kredyty samochodowe,
3: Pożyczka szkolna,
4: Pożyczki biznesowe i osobiste oraz wiele innych pożyczek.

Z 1-50 lat okresu spłaty do dowolnej części świata,
wszystko tu zgodziło się, zły kredyt ok, a nawet niski kredyt OK.
Udzielamy pożyczek od 1000 do 50 000 000 USD. Nasz
Pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
tracąc sen w nocy martwiąc się o to, jak uzyskać pożyczkę kredytową? Są
obgryzasz paznokcie szybko? Zamiast bić się,
sir dennis mark j firmy pożyczkowe mają ekspertów, którzy mogą ci pomóc
aby zatrzymać swoją historię złych kredytów, aby odkryć zwycięstwo i lepsze rozwiązanie
jest naszą misją.

* Czy jesteś wyciśnięty finansowo?
* Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub firmowych do różnych celów?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz jeden z powyższych problemów, możemy Ci pomóc
ale chcę, żebyś zrozumiał, że pożyczamy odsetki
stopa 3%.

* Pożycz wszystko do 50 milionów USD.
* Wybierz od 1 do 50 lat, aby spłacić.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Warunki elastycznej pożyczki.

Wymagani kredytobiorcy.
1) Imię i nazwisko: .............
2) Kraj: ............... ..
3) w celu rozwiązania: ...................
4) Stan: ..................
5) Płeć: .................. ..
6) Stan cywilny: .........
7) Zawód: ............... ..
8) Numer telefonu: ...............
10) Miesięczny dochód: ...............
11) członkowie rodziny: ............... ..
12) kwota pożyczki Potrzebne: ............
13) Czas trwania pożyczki: ............... ..
14) Pożyczka Cel: ............

Po wypełnieniu powyższego formularza wyślę Ci moje warunki pożyczki i
 warunki, abyśmy mogli kontynuować.
Będę oczekiwał na wiadomość od ciebie, więc kontynuuj. z szacunkiem
Skontaktuj się z nami na dennismarkjloanprovissionltd@gmail.com
powinieneś wypełnić formularz powyżej i odesłać kopię z powrotem.
10-05-2018
dennis mark j
Złóż wniosek o pożyczkę szybką decyzją z dolarów do banków teraz i
zorganizuj swoje pieniądze w dwie minuty za odebranie nas lub wysłanie
e-mail do dennismarkjloanprovissionltd@gmail.com
Drogi Kliencie
Czy szukasz szybkiej gotówki w ciągu 48 godzin
witamy w Dennis Mark J, firmie pożyczkowej. oferujemy pożyczki dla osób w
zły kredyt, student szukający pomocy finansowej i cel
pożyczka jako
1: House Loan,
2: Kredyty samochodowe,
3: Pożyczka szkolna,
4: Pożyczki biznesowe i osobiste oraz wiele innych pożyczek.

Z 1-50 lat okresu spłaty do dowolnej części świata,
wszystko tu zgodziło się, zły kredyt ok, a nawet niski kredyt OK.
Udzielamy pożyczek od 1000 do 50 000 000 USD. Nasz
Pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
tracąc sen w nocy martwiąc się o to, jak uzyskać pożyczkę kredytową? Są
obgryzasz paznokcie szybko? Zamiast bić się,
sir dennis mark j firmy pożyczkowe mają ekspertów, którzy mogą ci pomóc
aby zatrzymać swoją historię złych kredytów, aby odkryć zwycięstwo i lepsze rozwiązanie
jest naszą misją.

* Czy jesteś wyciśnięty finansowo?
* Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub firmowych do różnych celów?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz jeden z powyższych problemów, możemy Ci pomóc
ale chcę, żebyś zrozumiał, że pożyczamy odsetki
stopa 3%.

* Pożycz wszystko do 50 milionów USD.
* Wybierz od 1 do 50 lat, aby spłacić.
* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Warunki elastycznej pożyczki.

Wymagani kredytobiorcy.
1) Imię i nazwisko: .............
2) Kraj: ............... ..
3) w celu rozwiązania: ...................
4) Stan: ..................
5) Płeć: .................. ..
6) Stan cywilny: .........
7) Zawód: ............... ..
8) Numer telefonu: ...............
10) Miesięczny dochód: ...............
11) członkowie rodziny: ............... ..
12) kwota pożyczki Potrzebne: ............
13) Czas trwania pożyczki: ............... ..
14) Pożyczka Cel: ............

Po wypełnieniu powyższego formularza wyślę Ci moje warunki pożyczki i
 warunki, abyśmy mogli kontynuować.
Będę oczekiwał na wiadomość od ciebie, więc kontynuuj. z szacunkiem
Skontaktuj się z nami na dennismarkjloanprovissionltd@gmail.com
powinieneś wypełnić formularz powyżej i odesłać kopię z powrotem.
03-05-2018
Josef Lewis
Dzień dobry, jestem Josef Lewis, prywatny pożyczkodawca, który udziela pożyczek osobom prywatnym, firmom i instytucjom rządowym o niskim oprocentowaniu 2%. Wiemy, że istnieje wiele rodzin, które mieszkają na czekach płacących za wypłatę oraz inne, które nie mogą zadbać o swoje zobowiązania finansowe iz tego powodu jesteśmy tutaj, aby przywrócić środki finansowe.

Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: planowanie biznesowe, finansowanie komercyjne i deweloperskie, nieruchomości i kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, pożyczki dla przedsiębiorstw, pożyczki prywatne, refinansowanie kredytów mieszkaniowych, pożyczki hotelowe, kredyty studenckie itp. Prosimy o niezwłoczną odpowiedź, korzystając z poniższych informacji jeśli jesteś zainteresowany pożyczką i nie masz oszustów ..

Email: progresiveloan@yahoo.com
Zadzwoń / Wyślij +1 (603) 786-7565 dzięki

20-03-2018
Donald Moore
Czy potrzebujesz szybkiej i poręczeniowej pożyczki na opłacenie rachunków lub założenie firmy? Oferuję zarówno usługi pożyczek osobistych, jak i firmowych, dla Twojego niskiego oprocentowania przy niskim oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami dziś przez donaldmoore20888@gmail.com lub Whatsapp nas tutaj +393512389977
19-02-2017
agroturystyka
Naszym celem jest skuteczne promowanie agroturystyki, jako formy aktywnego wypoczynku bliżej natury. Bazą obiektów agroturystycznych - gospodarstw, kwater i noclegów z całej Polski. http://agrokraina.pl
15-05-2014
GrupaBalana.pl
Szanowni Państwo,

Tworzenie biznesplanu ma na celu podejmowanie świadomych i przemyślanych decyzji w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. W związku z tym, że każda firma działa w innych warunkach rynkowych, w różnym otoczeniu konkurencyjnym i świadczy różne usługi, nieuzasadnionym jest korzystanie z dokumentu przygotowanego dla potrzeb innej firmy.

Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa przed i w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, a także tworzymy kompletne biznesplany i plany marketingowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Szczegóły i formularz kontaktowy znaleźć można na stronie: www.GrupaBalana.pl Informacji udzielamy także telefonicznie: 533-484-292
02-06-2008
P.
Potrzebny biznes plan gosp. agroturystycznego na gwałt!!! ventyl@op.pl Z gory dzieki wszystkim
01-04-2008
Sławuś...
dzien dobry jestem zainteresowany bviznesplanem gospodarstwa agroturystycznego i to nawet pilnie potrzebny. prosze o kontakt z góry dziekuje i pozdrawiam goraco...:-) :-) :-) :-) forys21@gmail.com
25-02-2008
Angelika Zasępa
czesc potrzebuje biznes planu gospodarstwa agroturystycznego razem z analiza swot i kosztami zyski noclegu obiadu itp prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *