Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 14078 -- Odpowiedzi : 41 -- Strona : 1 2 3
Wysłany Biznes Plan Gospodarstwa Agroturystycznego
15-05-2014
GrupaBalana.pl
Szanowni Państwo,

Tworzenie biznesplanu ma na celu podejmowanie świadomych i przemyślanych decyzji w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. W związku z tym, że każda firma działa w innych warunkach rynkowych, w różnym otoczeniu konkurencyjnym i świadczy różne usługi, nieuzasadnionym jest korzystanie z dokumentu przygotowanego dla potrzeb innej firmy.

Świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa przed i w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, a także tworzymy kompletne biznesplany i plany marketingowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Szczegóły i formularz kontaktowy znaleźć można na stronie: www.GrupaBalana.pl Informacji udzielamy także telefonicznie: 533-484-292
02-06-2008
P.
Potrzebny biznes plan gosp. agroturystycznego na gwałt!!! ventyl@op.pl Z gory dzieki wszystkim
01-04-2008
Sławuś...
dzien dobry jestem zainteresowany bviznesplanem gospodarstwa agroturystycznego i to nawet pilnie potrzebny. prosze o kontakt z góry dziekuje i pozdrawiam goraco...:-) :-) :-) :-) forys21@gmail.com
25-02-2008
Angelika Zasępa
czesc potrzebuje biznes planu gospodarstwa agroturystycznego razem z analiza swot i kosztami zyski noclegu obiadu itp prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!
23-01-2008
Dariusz P.
Witam,

Posiadam kilka projektów biznesplanów i chętnie je udostępnię w zamian za usługi towarzyskie. Wiek i płeć nie grają roli.

Pozdrawiam.
03-01-2008
Sławek
Ja też was bardzo prosze o biznes plan gospodarstwa agroturystycznego, prosze was wszystkich o pomoc, przyślijcie jakiś przykładowy slawek1808@poczta.fm
23-05-2007
ALICJA LESZCZYŃSKA
POTRZBUJE BIZNES PLAN GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO DO PRACY MAGISTERSKIEJ PROSZE POMOŻCIE!BEDE WDZIĘCZNA!
23-05-2007
MAGDA
POTZEBUJE BIZNESPLAN GOSPOD.AGROT.!JEsLI KTOs MA TO NIECH DO MNIE NAPISZĘ!
madzia20@op.pl
23-05-2007
MAGDA
W jakiej cenie macie biznesplan i jak szybko mogłabym go dostać?
19-05-2007
ewelina
potrzebuje pilnie biznes plan o gospodarstwie agroturystycznym błagam o pomoc na jutro
03-05-2007
An
Do sprzedania:
- gotowe prace o agroturystyce
- materialy
- biznesplany
- opisy
- poradniki
- przewodniki
- UE
Cena do ustalenia - wszystko zalezne od potrzeb

doktoraty@interia.eu
11-04-2007
biznes plan
www.biznesplan.waw.pl
09-04-2007
ogloszeniapomorze.pl
Zapraszam do promocji swojej oferty agroturystycznej na łamach naszego serwisu ogłoszeniowego www.ogloszeniapomorze.pl. Najciekawsze oferty będą zamieszczane darmowo, oferty całych miejscowości oferujących agrowczasy oraz inne rodzaje wypoczynku zamieścimy na spelanych warnkach.
29-03-2007
Kaska Dobrowolska
prosze, przeslijcie mi biznesplan z analiza finansowa..musze oddac prace magisterska a on jest IV rozdzialem pracy..
pozdrawiam...z gory dziekuuuuuuje!!!
Kaska
12-03-2007
Asia
potrzebuję biznes plan gosp. agroturystycznego , w jakiej cenie masz je i jak je można od ciebie zabrać ja mam zaliczenie z tego w ten weekend .Prosze odpisz to pilne.
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *