Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 5435 -- Odpowiedzi : 11 -- Strona : 1
Wysłany ZAKŁADAM AGROTURYSTYKĘ
19-02-2017
agroturystyka
Naszym celem jest skuteczne promowanie agroturystyki, jako formy aktywnego wypoczynku bliżej natury. Bazą obiektów agroturystycznych - gospodarstw, kwater i noclegów z całej Polski. http://agrokraina.pl
20-11-2014
Robert Elert
Może to nie odpowiedź, ale propozycja dla chcących osiąść na wsi i przymierzają się do agroturystyki. Mam 2,3 ha 45 km od warszawy w stronę gdańska w cichym , spokojnym miejscu oddalonym od zgiełku i wioski 2 km , gdzie prowadziłem agroturystykę ale trochę wpadłem w długi i muszę ją sprzedać wraz z budynkami mieszkalny z 28 miejsc noclegowych, zaplecze kulinarne i stołówka, stani z 19 boksami gdzie można trzymać konie i nie tylko, piękny staw i wizję na gospodarswo agroturystyczne edukacyjne z możliwością dużej dotacji. Mogę również pozostawić konie i inną zwierzynę. inne propozycje mile widziane. Może dzięki Państwu uda mi się kogoś znaleźć na to cudo. Kontakt 501 702 098
20-11-2014
Robert Elert
Może to nie odpowiedź, ale propozycja dla chcących osiąść na wsi i przymierzają się do agroturystyki. Mam 2,3 ha 45 km od warszawy w stronę gdańska w cichym , spokojnym miejscu oddalonym od zgiełku i wioski 2 km , gdzie prowadziłem agroturystykę ale trochę wpadłem w długi i muszę ją sprzedać wraz z budynkami mieszkalny z 28 miejsc noclegowych, zaplecze kulinarne i stołówka, stani z 19 boksami gdzie można trzymać konie i nie tylko, piękny staw i wizję na gospodarswo agroturystyczne edukacyjne z możliwością dużej dotacji. Mogę również pozostawić konie i inną zwierzynę. inne propozycje mile widziane. Może dzięki Państwu uda mi się kogoś znaleźć na to cudo.
22-01-2010
Krzyś
Zapraszam do promocji swojej oferty na www.turystyka.ru ciekawa współpraca .
27-02-2008
Leh Kolomitsew
Chcę założyć gospodarstwo agroturystyczne blisko jest jezioro ,posiadam 4 stawy ,w którym sa ryby.
09-04-2007
ogloszeniapomorze.pl
Zapraszam do promocji swojej oferty agroturystycznej na łamach naszego serwisu ogłoszeniowego www.ogloszeniapomorze.pl. Najciekawsze oferty będą zamieszczane darmowo, oferty całych miejscowości oferujących agrowczasy oraz inne rodzaje wypoczynku zamieścimy na spelanych warnkach.
23-03-2007
Elżbieta Osman
Odnośnie do wypowiedzi zająca to trochę się Pan myli.Przy otwieraniu gospodarstwa agroturystycznego nie wolno robić tego takim dużym nakładem i liczyć na duze dochody.W moim przypadku nakłady zwróciły się po czterech latach ,i stopniowo powiększam swoją ofertę .A nawiązując do pytania Ewy i Sebastiana to trzeba zacząć od zgłoszenia w Urzędzie Gminy,nr.REGON,książeczka sanepidowska.Bardzo ważną rzeczą jest członkostwo w Stowarzyszeniu.Życzę powodzenia .Agroturystyka to było też moje marzenie i się spełniło ale małymi kroczkami.
22-03-2007
dps
A cóż to za bzdury, panie zając?! Zanim Pan coś takiego napisze, proszę się zastanowić troszkę, a nie straszyć ludzi, żeby nie mieć konkurencji! Jeśli to takie nieopłacalne, to z czego żyją te tysiące agrogospodarzy, hę? Fe, nieładnie!
15-03-2007
zając
trzeba wiedzieć, ze coś jak agroturystyka jest kompletnie nieopłacalne, zróbcie najpierw plan, ile można zarobić, a ile trzeba zainwestować, oraz jakie są koszty bierzące, oraz na co pozwala nasze państwo prawa. Wychodzi , ze przy bardzo dobrym prowadzeniu i nakładach rzędu 500 tys zwróci sięinwestycja po 50 latach albo nigdy
15-04-2005
Teresa
Gratuluję i witam w naszej dużej rodzinie agrousługodawców !!!
Proponuję rozpocząć od Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w swoim regionie( niestety nie wiem z jakich okolic jesteście). Tam uzyskacie Państwo informacje.Można sie udać do Stowarzyszenia Agroturystycznego z Waszego regionu. Odsyłam równiez, pod adres : www.agroturystyka.pl i tam mozna poczytać o podstawach prawnych w zakresie agroturystyki. Zachęcam również do napisania do mnie poza forum postaram się Państwu pomóc,
14-04-2005
Ewa i Sebastian
Chcemy założyć gospodarstwo agroturystyczne - to nasze marzenie już od kilku lat.. powiedzcie, proszę, od czego zacząć, co trzeba zrobić i jak sie do tego zabrać...
pozdrawiam
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *