Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 5907 -- Odpowiedzi : 8 -- Strona : 1
Wysłany ZAKŁADAM AGROTURYSTYKĘ
20-11-2014
Robert Elert
Może to nie odpowiedź, ale propozycja dla chcących osiąść na wsi i przymierzają się do agroturystyki. Mam 2,3 ha 45 km od warszawy w stronę gdańska w cichym , spokojnym miejscu oddalonym od zgiełku i wioski 2 km , gdzie prowadziłem agroturystykę ale trochę wpadłem w długi i muszę ją sprzedać wraz z budynkami mieszkalny z 28 miejsc noclegowych, zaplecze kulinarne i stołówka, stani z 19 boksami gdzie można trzymać konie i nie tylko, piękny staw i wizję na gospodarswo agroturystyczne edukacyjne z możliwością dużej dotacji. Mogę również pozostawić konie i inną zwierzynę. inne propozycje mile widziane. Może dzięki Państwu uda mi się kogoś znaleźć na to cudo. Kontakt 501 702 098
20-11-2014
Robert Elert
Może to nie odpowiedź, ale propozycja dla chcących osiąść na wsi i przymierzają się do agroturystyki. Mam 2,3 ha 45 km od warszawy w stronę gdańska w cichym , spokojnym miejscu oddalonym od zgiełku i wioski 2 km , gdzie prowadziłem agroturystykę ale trochę wpadłem w długi i muszę ją sprzedać wraz z budynkami mieszkalny z 28 miejsc noclegowych, zaplecze kulinarne i stołówka, stani z 19 boksami gdzie można trzymać konie i nie tylko, piękny staw i wizję na gospodarswo agroturystyczne edukacyjne z możliwością dużej dotacji. Mogę również pozostawić konie i inną zwierzynę. inne propozycje mile widziane. Może dzięki Państwu uda mi się kogoś znaleźć na to cudo.
27-02-2008
Leh Kolomitsew
Chcę założyć gospodarstwo agroturystyczne blisko jest jezioro ,posiadam 4 stawy ,w którym sa ryby.
23-03-2007
Elżbieta Osman
Odnośnie do wypowiedzi zająca to trochę się Pan myli.Przy otwieraniu gospodarstwa agroturystycznego nie wolno robić tego takim dużym nakładem i liczyć na duze dochody.W moim przypadku nakłady zwróciły się po czterech latach ,i stopniowo powiększam swoją ofertę .A nawiązując do pytania Ewy i Sebastiana to trzeba zacząć od zgłoszenia w Urzędzie Gminy,nr.REGON,książeczka sanepidowska.Bardzo ważną rzeczą jest członkostwo w Stowarzyszeniu.Życzę powodzenia .Agroturystyka to było też moje marzenie i się spełniło ale małymi kroczkami.
22-03-2007
dps
A cóż to za bzdury, panie zając?! Zanim Pan coś takiego napisze, proszę się zastanowić troszkę, a nie straszyć ludzi, żeby nie mieć konkurencji! Jeśli to takie nieopłacalne, to z czego żyją te tysiące agrogospodarzy, hę? Fe, nieładnie!
15-03-2007
zając
trzeba wiedzieć, ze coś jak agroturystyka jest kompletnie nieopłacalne, zróbcie najpierw plan, ile można zarobić, a ile trzeba zainwestować, oraz jakie są koszty bierzące, oraz na co pozwala nasze państwo prawa. Wychodzi , ze przy bardzo dobrym prowadzeniu i nakładach rzędu 500 tys zwróci sięinwestycja po 50 latach albo nigdy
15-04-2005
Teresa
Gratuluję i witam w naszej dużej rodzinie agrousługodawców !!!
Proponuję rozpocząć od Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w swoim regionie( niestety nie wiem z jakich okolic jesteście). Tam uzyskacie Państwo informacje.Można sie udać do Stowarzyszenia Agroturystycznego z Waszego regionu. Odsyłam równiez, pod adres : www.agroturystyka.pl i tam mozna poczytać o podstawach prawnych w zakresie agroturystyki. Zachęcam również do napisania do mnie poza forum postaram się Państwu pomóc,
14-04-2005
Ewa i Sebastian
Chcemy założyć gospodarstwo agroturystyczne - to nasze marzenie już od kilku lat.. powiedzcie, proszę, od czego zacząć, co trzeba zrobić i jak sie do tego zabrać...
pozdrawiam
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *