Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 23411 -- Odpowiedzi : 18 -- Strona : 1 2
Wysłany Naturyzm
11-10-2017
Alicja Kowalska
Proszę o opinię o ośrodku naturystycznym Cezar w Bielsku - Białej. Jeśli ktoś był tam i zna ten ośrodek bardzo proszę o informację. Jeśli ktoś posiada informacje na temat takich ośrodków w Polsce działających całorocznie również proszę o informacje. Dziękuję
03-03-2017
discount
Looking for http://pills1cia.com/ , once a day costo?
04-09-2016
Steger Michael
Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyty konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo byłeś odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową. Jesteś we właściwym miejscu dla swoich rozwiązań kredytowych! Jestem prywatnym pożyczkodawcy, daję się kredyty dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 3% odsetek. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt poprzez.
stegermichaelonline@gmail.com
27-08-2016
Kuba
Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o adres w promieniu40km od Lublina gdzie można swobodnie się pogolasic.Pozdrawiam
22-05-2016
Marcin
Witam serdecznie.Chetnie wybrałbym się z fajna para lub samotna panią do jakiegoś fajnego ośrodka naturystycznego..Pozdrawiam.Marcin
makxion@gmail.com
04-04-2016
kakino
pozdrawiam serdecznie
zapraszam NATURYSTÓW do Kątów Rybackich na wczasy juz od 1 maja 2016 - niskie ceny -parking -
blisko plaza naturystyczna
tel 501 302 423
ceny do uzgdnienia i zapewniam że z mojej strony dyskrecja w 100% - macie sie poczuc Panstwo jak u siebie w domu
28-02-2013
M.P
Witam od 2 lat prowadzimy ośrodek nad Bugiem.Mamy basen i ogrodzoną plażę. Zapraszaliśmy naturystów i sami z mężem też jestesmy nietekstylni ale nasz ośrodek nie był typowo naturystyczny. Umożliwialiśmy tylko Gościom taką formę plażowania wyłącznie na plaży basenowej, w strefie, którą określiliśmy jako Clothing Optional.
Obecnie wycofaliśmy się z informacji na stronie o takiej możliwości. Jednak istnieje nadal możliwość nagiego opalania się jeżeli np. jesteście Państwo na basenie sami lub ustalicie to z innymi Gośćmi a im nie będzie przeszkadzała taka forma wypoczynku sąsiadów. Ni ma najmniejszego problemu z tą formą wypoczynku jeżeli zbierze się grupa zaprzyjaźnionych ludzi, którzy zajmą wszystkie 3 domy. Ja z mężem cieszymy się ,że ktoś podejmuje próby zrzucenia z siebie tekstyliów, gdyż wiemy z doświadczenia jak niekomfortowo wypoczywa się w elastikach.

Bardzo proszę zapoznać się z regulaminem na stronie www.nadbuzanska-cisza.pl

Było by nam bardzo miło gościć Państwa u nas nad Bugiem.

Z poważaniem
Magdalena Poprawska
505-150269
27-11-2012
AgroNat
Zapraszamy serdecznie naturystów do nowopowstałego gospodarstwa agro-naturystycznego. Więcej wiadomości na stronie www.agronat.yoyo.pl . Zapraszamy :)
02-11-2012
AgroNat
Zapraszamy serdecznie naturystów do nowopowstałego gospodarstwa agro-naturystycznego. Więcej wiadomości na stronie agronat.yoyo.pl . Zapraszamy :)
30-12-2005
Grażyna
Mieszkamy na takim zadupiu w lesie,ze spotkac człowieka to wielkie szczęście.Na podwórku naturystów raczej bym nie chciała bo konie moga sie płoszyć:)Ale po naszych bezkresnych lasach mozna nago chodzic do woli.Ceny w tym roku atrakcyjne bo oferujemy narazie domek drewniany w podwórku dla 2 osób wyposażony oraz możliwośc rozbicia namiotów.http://stajniapodlasem.w.interia.pl
01-12-2005
conii
a może u nas?? www.lipowo.prv.pl
dzicz, cisza,łodzie konie, jeziora ,las
do sąsiadów 2km.
Pozdarwiam
10-08-2004
erni
Sprubujcie na mierzeji wiślanej. Na południu zalew Wiślany 2 km a na północy morze 1 km, z plażą dla naturystów. Nie pamiętam miejścowości ale znajduje sie pomiędzy Kątami Rybackimi i Krynicą morską.
16-06-2004
A jednak
Naturyzm i agroturyzm to trudna sprawa ale na pewno nie beznadziejna. Proponuję skontaktować się z wlaścicielami: www.wakacje.agro.pl/ oferty/index.php?option=pokaz&oferta=914
26-10-2003
Beginner
Jesli ktos bedzie slyszal o takim miejscu, to bardzo prosze o informacje. Moja dziewczyna i ja chetnie skorzystamy. A moze znajda sie osoby chetne na wspolny wypad. Pozdrawiam.
06-05-2003
MaW
Panie Marku a co...jeśli naturystą jest mężczyzna? Czyż to nie jest jawna dyskryminacja?...
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *