Agroturystyka - www.wakacje.agro.pl

Szukaj ofert | +Ofertę | Linki |   Cennik | Logowanie Kontakt Ulubione 
Agroturystyka » Forum agroturystyczne Agro Katalog WWW Stowarzyszenia agroturystyczne Kategoryzacja kwater
Agronewsy Tablica ogłoszeń » Oferuję - szukam noclegu Grunty i nieruchomości Wieś i sztuka Praca - praktyki

Strona główna   Odpowiedz
Czytana : 69636 -- Odpowiedzi : 69 -- Strona : 1 2 3 4 5
Wysłany Jak uzyskać dotację unijną na agroturystykę?
21-02-2018
Mr john harry
Cześć,

Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? Lub dla Twojej firmy, jeśli tak
Napisz do nas: johnharry723@gmail.com, a następnie wypełnij tę informację
zarejestruj swoje imię i nazwisko w naszej bazie danych.

(1) Twoje imię i nazwisko:
(2) Kwota potrzebna jako pożyczka:
(3) Numer telefonu:
(4) Czas trwania:
(5) Płeć:
(6) Kraj

Dzięki
20-02-2018
fred
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacasz rachunki, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki z odsetkami w wysokości 2%, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego [email] Fredjosephloans@gmail.com
17-02-2018
Angga
Hallo allemaal,

Ik ben een particuliere geldschieter, ik bied een lening aan van 2%. Dit is een legitiem bedrijf met eer en onderscheid. We staan klaar om u te helpen bij elk financieel probleem dat u heeft. Wij bieden alle soorten leningen, dus als u geïnteresseerd bent in deze lening vriendelijk contact met ons op onze e-mail: (anggadiman1@gmail.com)

Geef ook de volgdetails op zodat we meteen door kunnen gaan met de lening.

Naam:
Benodigde hoeveelheid:
Duur: een
land:
Doel van de lening:
Maandinkomen:
Telefoonnummer:

Neem contact met ons op met de bovenstaande gegevens op onze e-mail: anggadiman1@gmail.com

Groeten aan jullie allemaal.
16-02-2018
Derek Douglas
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu lub na inwestycje, czy potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej przy niskim oprocentowaniu 3%? spłacić nieuregulowane rachunki? Czy zostałeś odrzucony przez tak wiele banków?

Czy potrzebujesz finansowania, aby rozwinąć działalność? finanse osobiste z powodów osobistych? jesteśmy zobowiązani do rozwiązywania wszystkich problemów finansowych.

skontaktuj się z nami teraz. E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com

Oczekuj na twoją pocztę.
Twój,
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
03-02-2018
micheal donald loan
Witam, jestem pożyczkodawcą prywatnym pożyczkę udzielam pożyczek tym, którzy potrzebują pożyczki, i Ci, którzy chcą rozpocząć nowy biznes. Pożyczam osobiste kredyty, pożyczki biznesowe, pożyczki studenckie, kredyty dla firm i wszelkiego rodzaju pożyczki , w zainteresowanej stawce 2% kontakt dzisiaj na: michealdonaldloanfrim@hotmail.com
03-02-2018
micheal donald loan
Witam, jestem pożyczkodawcą prywatnym pożyczkę udzielam pożyczek tym, którzy potrzebują pożyczki, i Ci, którzy chcą rozpocząć nowy biznes. Pożyczam osobiste kredyty, pożyczki biznesowe, pożyczki studenckie, kredyty dla firm i wszelkiego rodzaju pożyczki , w zainteresowanej stawce 2% kontakt dzisiaj na: michealdonaldloanfrim@hotmail.com
02-02-2018
Mr Ray
Czy potrzebujesz szybkiej, pilnej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej tak niskiej jak
3%? Oferujemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, pożyczki samochodowe, pożyczki studenckie, dług
kredyt konsolidacyjny e.t.c. bez względu na wynik kredytowy. Mamy zagwarantowane rozdawanie
usługi finansowe dla naszych licznych klientów na całym świecie. Dzięki naszym elastycznym pożyczkom
pakiety, pożyczki mogą być przetwarzane i przekazywane kredytobiorcy w najkrótszym czasie
O ile to możliwe, skontaktuj się z naszym specjalistą, aby uzyskać porady i planowanie finansowe. Jeśli potrzebujesz
szybka pożyczka skontaktuj się z nami poprzez e-mail: axlgroups@outlook.com

31-01-2018
bergnerkelvin
pożyczka! pożyczka!! pożyczka!!!
Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która udziela pożyczek na okazję do życia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i inne. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie szukajcie już więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie wasze kłopoty finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy rzetelnej i korzystnej pomocy, a chętnie udzielimy ci pożyczki. Ik heb een dringende lening nodig om mijn rekeningen 2018 te betalen
Napisz do nas dzisiaj na: (bergnerkelvin65@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę.
30-01-2018
Małgorzata Włoch
Kupiłam działkę rolną o powierzchni 4500m2 z domem 100 letnim wyremontowana 1 kondygnacje tam mieszkamy chcemy wyremontować górę i zrobić pokoje do wynajęcia do tego chcemy zrobić pole namiotowe z wc i prysznicami i ogrodzenie gdzie starać się o dotacje unijne posiadłość jest na dolnym Śląsku
30-01-2018
Małgorzata Włoch
Kupiłam działkę rolną o powierzchni 4500m2 z domem 100 letnim wyremontowana 1 kondygnacje tam mieszkamy chcemy wyremontować górę i zrobić pokoje do wynajęcia do tego chcemy zrobić pole namiotowe z wc i prysznicami i ogrodzenie gdzie starać się o dotacje unijne posiadłość jest na dolnym Śląsku
28-01-2018
Fred Joseph
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki, z 2% odsetkami, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego [email] Fredjosephloans@gmail.com
24-01-2018
Jean Carlos
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp +16234044993
18-01-2018
anna
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, gdzie spieniężyłem pożyczkę w wysokości 250 000 euro, aby spłacić swój dług i założyć firmę odzieżową po tym, jak zostałem oszukany w wysokości 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie ubiegajcie się o Pożyczka, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Mrs Mary Lisa, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy jesteś w potrzebie {mrsmarylisaloanhome2@outlook.com} to bezpieczne i gwarancja w porządku.
pozdrowienia
Ana
18-01-2018
anna
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, gdzie spieniężyłem pożyczkę w wysokości 250 000 euro, aby spłacić swój dług i założyć firmę odzieżową po tym, jak zostałem oszukany w wysokości 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie ubiegajcie się o Pożyczka, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Mrs Mary Lisa, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy jesteś w potrzebie {mrsmarylisaloanhome2@outlook.com} to bezpieczne i gwarancja w porządku.
pozdrowienia
Ana
16-01-2018
WIOLETA
Nazywam sie Wioleta Katulska. Bardzo sie ciesze, ze moge podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem
Po wielu finansowych trudnosciach jestem teraz bogaty i szczesliwy
Mam karte glówna od dobrego czlowieka w Internecie
a ta karta glówna jest obciazona wystarczajaca iloscia pieniedzy.
Kazdego dnia moge zebrac 5000 zlotych z tej karty z dowolnego banku w Polsce
bez zadnych problemów i równiez korzystam z karty w supermarkecie
Jesli chcesz miec wlasna karte, mozesz po prostu skontaktowac sie z divinecardhacker@gmail.com
to jest lepsza pomoc finansowa niz pozyczki, sprawdz to
email: divinecardhacker@gmail.com
Dzieki
Odpisz na powyższy wątek
Imię i Nazwisko *
Email *
Odpowiedź *