Choczewo - Nad morzem - Agroturystyka - Kaszuby - Wypoczynek - Kopalino - Sasino - Wakacje - Wczasy
www.wakacje.agro.pl/choczewo
+obiekt Mapa Atrakcje Nasza oferta Strona glowna


Sasino
Ilość miejsc: 20
Cena od 20 zł
więcej >>Zapraszamy do krainy złocistych plaż,
uroczysk, czystych lasów
i czarnych bocianów.


Choczewskie Stowarzyszenie Turystyczne istnieje od od 2001 roku, jest niezależną i dobrowolną organizacją zrzeszającą osoby fizyczne i prawne zainteresowane działalnością zawodową i społeczną w dziedzinie turystyki i agroturystyki na wsi. Zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w Gdyni pod nr. 153840 w dniu 7 marca 2003r. Obejmuje swym zasięgiem gmine Choczewo położoną na terenie Pobrzeża Kaszubskiego w północnej części Województwa Pomorskiego, w Powiecie Wejherowskim.

Nadmorska Gmina Choczewo jest jedną z gmin, z bezpośrednim dostępem do morza (17 km linii brzegowej). Czyste lasach, bogate w runo leśne i grzyby, piękne i zasobne w ryby jeziora: Choczewskie i Kopalińskie zachęcają do przebywania w tej gminie. Nieskażone morskie powietrze z dużą zawartością jodu, czyste plaże w Sasinie-Stilo i Lubiatowie to dodatkowe atuty gminy. Wypoczywać tu można latem ze względu na wyśmienity klimat, na który wpływa bezpośrednie sąsiedztwo morza jak również zimą.

W ramach rozwoju bazy turystycznej w tym regionie powstało niedawno Choczewskie Stowarzyszenie Agroturystyczne. Celem Stowarzyszenia jest podejmowanie oraz wspieranie inicjatyw społecznych, gospodarczych, kulturowych, naukowych, ekologicznych, rekreacyjnych i innych służących rozwojowi regionu poprzez turystykę oraz pomoc członkom w organizowaniu i prowadzeniu usług turystycznych. Na obecną chwilę Stowarzyszenie liczy ponad 20 członków oferjujących swoje usługi w wielu z pośród 31 wsi znajdujących się na terenie gminy (Sasino, Słajszewo, Ciekocienie, Choczewo, Kierzkowo, Kopalino, Lubiatowo, Gościęcino). Chętni do wypoczynku mają tu zagwarantowany spokój i możliwość edukacji ekologicznej i historycznej.

Życzę przyjemnego wypoczynku.
Prezes StowarzyszeniaKażdy znajdzie coś dla siebie !!!Nasze plażeZ wędką na TYRower to zdrowie !!!Gmina Choczewo położona jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego w północnej części Województwa Pomorskiego, w Powiecie Wejherowskim

Choczewskie Stowarzyszenie Turystyczne
84 - 210 Choczewo, ul. Pierwszych Osadników 17
(siedziba w Urzędzie Gminy)
tel. (058) 572 39 40, 572 39 13
Copyright by www.wakacje.agro.pl
2000 - 2009